Osprzęt Ospel pod lupą

Mało która firma, zajmująca się produkcją osprzętu do użytku zarówno domowego, jak i firmowego, może się pochwalić tak sporym dorobkiem, jak polski Ospel. Już od ponad sześćdziesięciu lat, specjaliści tej firmy dostarczają klientom wysokiej jakości gniazdka oraz kontakty, zaś każdy opracowywany model jest świadectwem ogromu doświadczenia, wyrabianego przez kolejne pokolenia. Obecnie, osprzęt Ospel to aż siedem serii produktów, dopasowanych do potrzeb konkretnych klientów. Od minimalistycznych, bezramkowych modeli Akcent, po wysokiej klasy osprzęt z serii As, gniazdka i wyłączniki Ospel wciąż trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Gniazdka Ospel

Osprzęt Ospel tego typu oferuje nam bardzo szeroki wybór gniazdek, przeznaczonych do różnych zadań. Oprócz standardowych gniazdek elektrycznych z uziemieniem, dostępnymi w wersjach pojedynczych, jak i z kilkoma elementami centralnymi, znajdziemy tu też modele do zadań specjalnych. Mowa tu o gniazdkach komputerowych, SAT, telefonicznych lub pozwalających na podłączenie do nich głośników. Montaż każdego z gniazdek jest bezpieczny i prosty, zaś my możemy wybrać między instalacją na wkręty lub pazurki. Gniazdka można zamontować w pozycji poziomej, jak i pionowej, zaś w niektórych modelach wykorzystano dodatkowo ochronną klapkę, pozwalającą na korzystanie z nich w łazienkach lub kuchniach.

Kontakty Ospel

Równie zróżnicowana jest też selekcja kontaktów, oferowanych przez firmę Ospel. Znajdziemy tu bowiem zarówno standardowe włączniki światła, jak i klawisze do obsługi dzwonków do drzwi tudzież żaluzji. Osprzęt ten charakteryzuje się równie wysoką jakością wykonania, jak w przypadku gniazdek, gwarantując szczelność oraz dwa sposoby prostego montażu. Włączniki dostępne są też w wersjach z podświetleniem oraz dwoma lub trzema klawiszami.

Osprzęt Ospel to także nowoczesne rozwiązania, mające na celu zwiększyć komfort, towarzyszący przebywaniu w mieszkaniu. Specjalnie zaprojektowany regulator temperatur pozwoli nam na utrzymanie optymalnego poziomu ciepła w osobnych pomieszczeniach. Wart uwagi jest także ściemniacz, dzięki któremu możemy wyregulować jasność oświetlenia w pokojach. Dzięki temu rozwiązaniu, nie tylko zużyjemy mniej energii, ale także pozwolimy naszym oczom odpocząć podczas pracy lub oglądania filmów w późnych godzinach. Zachęcamy zatem do zapoznania się z osprzętem tego producenta i przekonania się, że nie musimy wcale zapłacić wiele, aby nasz dom stał się nowocześniejszy oraz bardziej komfortowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *