Osprzęt Legrand i jego atuty

Przeszukując dostępne opcje na rynku gniazdek i kontaktów, nietrudno jest natknąć się na firmę Legrand. Z osprzętu tego francuskiego koncernu korzystają klienci nie tylko z Europy, ale także bardziej egzotycznych miejsc, jak Ameryki Południowej i Azji. Spora część dochodów ze sprzedaży osprzętu jest przeznaczana na opracowywanie i produkcję coraz bardziej zaawansowanych modeli, dzięki czemu Francuzi wciąż cieszą się ogromnym zaufaniem klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Przyjrzyjmy się zatem, co takiego oferuje nam osprzęt Legrand.

Unikatowe wykonanie

Minęły już czasy, kiedy ramki gniazdek i kontaktów wykonywano tylko i wyłącznie z podstawowego, białego plastiku. Osprzęt Legrand w przystępnej cenie oferuje nam bowiem rozwiązania nie tylko praktyczne, ale też stanowiące skuteczne uzupełnienie wystroju wnętrz. Jedną z propozycji jest tu renomowana seria Cariva, której ramki posiadają gładką powierzchnię, zapobiegającą osadzaniu się na nich kurzu. Gniazdka i kontakty są dostępne w kolorze białym i kremowym, zaś ramki, oprócz tych dwóch barw, oferują nam też wariant złoty, beżowy lub aluminiowy. Pozwala nam to na utworzenie efektownych kompozycji kolorystycznych. Z kolei osobom, szukającym czegoś prostszego estetycznie, rekomendujemy serię Niloe. W produkcji osprzętu z tej serii, firma Legrand wykorzystała specjalne tworzywo APET, odznaczające się wysoką odpornością na zarysowania. Białe i kremowe elementy centralne możemy otoczyć ramką w kolorze białym, kremowym, popielatym, a nawet czerwonym.

Mnogość opcji

Osprzęt Legrand wypada imponująco także pod kątem oferowanych nam rodzajów gniazdek i klawiszy. Znajdziemy tu bowiem gniazdka nie tylko z uziemieniem, ale także modele do komputerów, złączy telewizyjnych, sieci telefonicznych lub głośników. Gniazdka możemy także nabyć w wariantach z przykrywką, zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania. Szeroka gama przełączników obejmuje z kolei klawisze do dzwonków do drzwi, włączniki światła, a nawet ściemniacze, pozwalające nam na cieszenie się maksymalnym komfortem w domowym zaciszu. Co więcej, sprzęt Legrand jest bardzo prosty w montażu, oferując możliwość zainstalowania go na wkrętach lub klasycznych pazurkach. Nietrudno się zatem dziwić, że osprzęt ten firmy w dalszym ciągu podnosi poprzeczkę konkurencji, ciesząc się niesłabnącym uznaniem na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *