Osprzęt Kos – piękno i efektywność

Myśląc nad zakupem wyposażenia do nowych pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, jak i służbowych, coraz częściej pod uwagę bierze się design montowanego osprzętu. Nowoczesne kontakty i gniazdka nierzadko potrafią bowiem zaskoczyć niestandardowym wykonaniem, wykorzystując niespotykane na ogół materiały (na przykład porcelanę) oraz oferując przykuwającą uwagę kolorystykę. Osprzęt Kos jest propozycją dedykowaną właśnie tym z nas, którzy poszukują gniazdek i kontaktów, zdolnych do pełnienia roli nowoczesnych dekoracji.

Od drewna po marmur

Jako przykład oryginalności, obecnej w gniazdkach i kontaktach firmy Kos, może posłużyć nam seria Dante. Znajdziemy w niej kamienne ramki wykonane zarówno z włoskiego marmuru Bianko, jak i z łupków Ardesia, odznaczających się pięknym, ciemnym kolorem. Każdy z materiałów jest podczas produkcji obrabiany bez użycia maszyn, pozwalając w ten sposób na uzyskanie jakości wykonania, godnej produktu klasy premium. Dla bardziej klasycznych wnętrz powstały z kolei drewniane z litego drewna dębowego. Nie zabrakło także aluminiowego osprzętu do pomieszczeń o nowoczesnym wystroju.

Gwarancja bezpieczeństwa

Osprzęt Kos odznacza się jednocześnie prostym i bezpiecznym montażem, a także wysokim poziomem szczelności. Jeśli poszukujemy jednak szczególnie zabezpieczonych gniazdek, idealnym wyborem jest tu seria Bryza. Gniazdka z tej serii wyposażone zostały w wysokiej jakości klapki, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania w łazienkach oraz w domach, w których przebywają małe dzieci. Dodatkowym atutem osprzętu Bryza jest to, że został on przeznaczony do instalacji w pomieszczeniach, których struktura uniemożliwia standardowy montaż podtynkowy. Z tego też powodu, cieszą się one sporym uznaniem pośród właścicieli magazynów oraz hal produkcyjnych.

Osprzęt do zadań specjalnych

Gniazdka i kontakty są wykorzystywane w wielu celach, wymagających montażu konkretnych ich modeli. Osprzęt Kos oferuje nam zatem gniazdka komputerowe, satelitarne, telefoniczne, a nawet głośnikowe. Równie dużą różnorodność znajdziemy pośród kontaktów – pośród propozycji Kos znajdują się włączniki świateł, klawisze dzwonków do drzwi lub włączniki krzyżowe. Każdy z nich został wykonany z równie wysoką dbałością o praktyczność i estetykę. Jeśli szukamy zatem nowoczesnego osprzętu, odznaczającego się pięknym wykonaniem, produkty Kos są opcją, którą naprawdę warto jest rozważyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *