Osprzęt Berker – dlaczego jest wart uwagi?

Dobre gniazdka i kontakty powinny odznaczać się nie tylko praktycznością i bezpieczeństwem, ale także stylem. Po zamontowaniu stają się one bowiem częścią korzystającego z nich pomieszczenia. Wiedzą o tym dobrze także specjaliści z renomowanej firmy Berker, która już od lat wyznacza na rynku nowe normy w dziedzinie projektowania eleganckiego osprzętu wysokiej jakości. W ofercie tego producenta znajdziemy nie tylko idealne wyposażenie do naszych czterech kątów, ale też dla miejsc pracy, w których chcielibyśmy sięgnąć po rozwiązanie z wyższej półki. Niezawodność, bezpieczeństwo i piękno – tak właśnie możemy w trzech słowach podsumować osprzęt Berker.

Wszechstronność opcji

Pośród nowatorsko zaprojektowanych gniazdek Berker znajdziemy zarówno standardowe gniazdka z uziemieniem, jak i modele przeznaczone do podłączania głośników, telefonów stacjonarnych, komputerów lub wejść HDMI tudzież SAT. Osprzęt Berker oferuje nam także szeroką gamę kontaktów i włączników. Znajdziemy tu zarówno przyciski do żaluzji oraz dzwonków do drzwi, jak i standardowe włączniki światła. Osprzęty te są dostępne w wersjach pojedynczych, podwójnych, a w przypadku konkretnych modeli – nawet potrójnych. Nie zabrakło także kontaktów podświetlanych, ułatwiających znalezienie ich w ciemnych pomieszczeniach. W ofercie producenta znajdziemy nawet głośniki montowane w suficie. A jeśli zależy nam na szczególnym komforcie, Berker oferuje także regulatory temperatury, opracowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Nienaganność stylu

Osprzęt Berker umożliwia nam montaż elementów zarówno w poziomie, jak i pionie. Ma to szczególny wpływ nie tylko na korzystanie z nich, ale także na dostosowanie montowanego osprzętu do naszych preferencji. Prawdziwy styl produktów Berker objawia się jednak w ramkach, które możemy dobrać według naszego uznania. Dla przykładu, seria 1930 Rosenthal oferuje ramki wykonane z wysokiej jakości porcelany. Inną niestandardową opcją są szklane ramki z serii B.7, dostępne w kolorze białym, czarnym lub antracytowym.

Na koniec warto jest tu też podkreślić, że wszystkie gniazdka i kontakty firmy Berker są bardzo bezpieczne – odznaczają się one prostym montażem, zaś ich poziom szczelności nie dopuszcza do ich wnętrza większych zabrudzeń. Gniazdka możemy także zakupić w wersji z przykrywką, co jest idealnym wyborem, jeśli szukamy osprzętu dla naszej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *