Ospel Sonata – sukces leży w prostocie

Ospel to polska firma, która wiedzie prym na polskim rynku już od ponad sześćdziesięciu lat. Zarówno gniazdka, jak i kontakty tego producenta są częstym widokiem nie tylko w mieszkaniach, ale także miejscach publicznych oraz siedzibach firm. W niniejszym artykule opowiemy Wam o serii Ospel Sonata, stanowiącej propozycję klasy premium dla najbardziej wymagających klientów.

Proste, lecz efektowne

Designerzy osprzętu z tej serii nie stawiają na pastelowe, krzykliwe wykończenia. Zamiast czerwonych ramek o zaokrąglonych powierzchniach, Ospel Sonata oferuje nam estetycznie wykonane ramki kwadratowe. W przypadku modeli z tworzywa, możemy zdecydować się na kolor biały lub delikatny ecru. Jeśli zależy nam jednak na uzupełnieniu wystroju wnętrza w bardziej nowoczesnym stylu, seria Sonata oferuje też ramki metalowe w kolorze szampańskiego złota, srebra lub metalicznej czerni. W pomieszczeniach klasycznych idealnie wypadną ramki drewniane, nie zapomniano też o modelach szklanych i kamiennych. Dzięki tak dużej liczbie opcji, osprzęt Sonata może zostać zamontowany w szerokiej gamie pomieszczeń o zróżnicowanym wystroju.

Gniazdka Ospel Sonata

Różnorodności serii dopełnia też bogaty wybór gniazdek. Ospel Sonata jest bowiem serią, w której znajdziemy nie tylko gniazdka elektryczne z uziemieniem, ale także gniazdka komputerowe RJ-45 typu 5e MMC, gniazda telewizyjne (SAT, RTV i RTV-SAT) lub gniazdka głośnikowe. Osprzęt ten jest dostępny zarówno w wersjach pojedynczych, jak i podwójnych. Gniazdka możemy zamontować na pazurkach lub wkrętach. Każde z nich posiada także standardowy certyfikat szczelności IP 20, gwarantujący bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania.

Kontakty Ospel Sonata

Ospel Sonata to także szeroka gama włączników, odznaczających się wysoką jakością wykonania, prostym montażem oraz szczelną konstrukcją. Znajdziemy tu zatem standardowe włączniki światła, klawisze do dzwonków do drzwi lub wyłączniki żaluzjowe. Osprzęty te są także dostępne w wersjach z estetycznym podświetleniem, zaś w przypadku włączników światła, znajdziemy tu też warianty podwójne oraz potrójne. Jeśli cenimy sobie zatem elegancki minimalizm, szukając jednocześnie rozwiązania niezawodnego, seria Sonata z pewnością przypadnie nam do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *