Gniazdka Legrand

Pośród producentów gniazdek i kontaktów, trudno jest znaleźć większego giganta rynkowego, niż francuski Legrand. Firma ta już od lat działa na rynkach w Europie, Azji oraz obu Amerykach, ciesząc się przy tym niesłabnącym uznaniem klientów. Gniazdka Legrand pojawiają się nie tylko w domach i mieszkaniach o różnym wystroju, ale także w hotelach, magazynach oraz biurowcach. Powód? Wysoka jakość wykonania, gwarantująca odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz estetyczny wygląd, a także szeroka gama typów gniazdek, przeznaczonych do różnego rodzaju sprzętu. I to właśnie tym gniazdkom przyjrzymy się w niniejszym artykule.

Seria Cariva

Gniazdka Legrand Cariva to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy nadać naszemu pomieszczeniu odrobiny koloru. Same gniazdka wykonane zostały z trwałego tworzywa w kolorze białym oraz kremowym, zaś zależnie od naszych preferencji, możemy do nich dobrać ramki nie tylko w tym samym kolorze, lecz także beżowe, złote lub aluminiowe. Gniazdka Cariva są też wyjątkowo czyste, dzięki gładkiej powierzchni, zapobiegającej osadzaniu się kurzu.

Estetyka to jednak nie jedyny atut osprzętu Legrand Cariva. Oprócz standardowych gniazdek z uziemieniem, wyposażonych w ochronne klapki, znajdziemy tu też gniazdko teleinformatyczne, komputerowe, czy też głośnikowe. Każde z nich oferuje nam poziom szczelności IP 20, zaś montaż może odbyć się za pomocą standardowych pazurków lub wkrętów. Dodatkowym atutem są tu też otwarte zaciski, czyniące instalację procesem szybkim i prostym.

Seria Niloe

Podobnie duży wybór gniazdek oferuje nam też seria Niloe, opracowana z myślą o pomieszczeniach, w których liczy się sterylny minimalizm. Gniazdka Legrand Niloe również dostępne są w kolorze białym oraz kremowym, zaś przyozdobić możemy je zarówno ramkami w tym samym kolorze, jak i popielatymi lub czerwonymi. Cechą szczególną tej serii jest wykorzystanie w niej technologii ZigBee, pozwalającej na wymianę zamontowanych gniazdek, bez konieczności dodatkowego skuwania ścian. Gniazdka i ramki Niloe są dodatkowo odporne na zarysowania, dzięki czemu możemy wykorzystać je w halach produkcyjnych lub magazynach. Jeśli szukamy zatem solidnego osprzętu do naszego mieszkania lub miejsca pracy, propozycja Legrand jest zdecydowanie warta rozważenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *