Gniazdka elektryczne Simon – stuletnie doświadczenie

Simon-Kontakt SA to firma, która działa na polskim rynku już od 1921 roku. Lata doświadczenia i nieustanne prace nad jak najskuteczniejszym połączeniem stylu i wysokiej jakości wykonania sprawiły, że osprzęt tej firmy jest częstym widokiem w różnorakich wnętrzach. Z gniazdek elektrycznych Simon korzystają bowiem zarówno właściciele domów i mieszkań, jak i pomieszczenia firmowe. Co wpływa na niewątpliwy sukces osprzętu tego producenta?

Wysoka praktyczność

Jak wspomnieliśmy na wstępie, gniazdka elektryczne Simon to rozwiązanie wszechstronne, dostosowane do szerokiej gamy funkcji. W ofercie firmy znajdziemy zatem nie tylko podstawowe gniazdka, ale także modele przeznaczone do głośników, złączy HDMI, komputerów oraz sieci telefonicznych. Każde z nich dostępne jest zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej, potrójnej, a niekiedy nawet poczwórnej.

Najwyższa jakość wykonania

Gniazdko to nie tylko istotny element praktycznego wyposażenia pomieszczenia. Ponieważ jest ono na stałe mocowane na ścianie, ważna jest także możliwość wkomponowania go w motyw wystroju wnętrza. Z tego też powodu, specjaliści z Simon wprowadzili do swojej oferty specjalnie zaprojektowane ramki, przykuwające uwagę niestandardowymi kolorami. Zamiast tradycyjnej bieli, możemy się zdecydować na ramkę lawendową, mahoniową lub limonkową. Różnorodne opcje nie są jednak obecne jedynie w kwestii kolorów – gniazdka elektryczne Simon możemy też przyozdobić ramkami, wykonanymi z różnego rodzaju materiałów. W ofercie tego producenta znaleźć zatem możemy ramkę szklaną, która z pewnością nada elegancji bardziej nowocześnie urządzonemu wnętrzu. Dla pomieszczeń w stylu klasycznym przygotowane zostały z kolei ramki drewniane.

Gniazdka Simon są także bardzo bezpieczne – cechują się one wysoką szczelnością, dzięki czemu do ich wnętrza nie przedostaną się większe zanieczyszczenia. Dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa, możemy także dokupić przezroczyste nakładki, które nadadzą im także odporność na kurz oraz niewielkie zachlapania. Tego typu dodatki sprawiają, że gniazdka Simon mogą być wykorzystywane nie tylko w salonach bądź biurach, lecz także w kuchniach oraz łazienkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *